OBSAH KURZŮ

Certifikovaný kurz Access Bars®

Láká Vás naučit se techniku Access Bars®, nebo byste si kurz rádi zopakovali ?

Více o  Access Bars kurzu :

Access Bars® , je jemná technika, při které dochází bez námahy a snadno k uvolnění elektromagnetického náboje, ten totiž udržuje myšlenky, pocity a emoce na místě. Uvolnění tohoto náboje, umožní vnímat svůj život, tělo a vztahy s větší jasností a lehkostí.
To vše – jemným dotykem 32 bodů na hlavě.
V čem může Access Bars pomoci ?
– snížení stresu
– klidný spánek
– odstranění psychických problémů a strachů
– dodání životní energie
– odstranění bolesti
– zlepšení celkové pohody
– snížení hyperaktivity u dětí
– vyjasnění různých životních situací
– urychlení hojení po úrazech a medicínských zákrocích
Po absolvování kurzu obdržíte :
– certifikát  Access Bars® praktik
–  manuál a audio nahrávku celého kurzu
– 2 x Barsi® během dne obdržíte, 2 x dáte
– výbornou náladu na dlouhou dobu
– Dozvíte se o dalších nástrojích modality Access Consciousness®, které Vám usnadní život a tvorbu.
– Po absolvování kurzu se můžete zúčastnit výměn (setkávání lidí, kteří mají kurz Access Bars® a další pokročilé kurzy Access Consciousness® a navzájem si Bars , Facelift a tělesné procesy vyměňují.

 

Cena celodenního kurzu :  7.850,- Kč
Opakování kurzu :                 3.925,- Kč
Děti  do 15 let včetně :          zdarma
Ceny jsou pevně stanoveny společností Access Consciousness®.
Metoda  Access Bars® je vědecky podložena a lidé , kteří si měli možnost Bars®  vyzkoušet, potvrzují účinnost metody výrazným zkvalitněním oblastí , jako jsou – zdraví, vztahy, finanční situace a mnoho dalších. Součástí kurzu jsou i další nástroje a techniky pro zkvalitnění našeho každodenního života.

Certifikované kurzy tělesných procesů AC

Tělesné procesy otvírají prostor vědomí pro nás a naše těla, k tomu moci změnit a propustit cokoli co pro naše tělo již nefunguje.

Access tělesné procesy  jsou navrženy tak, aby se schopnost vědomí a samoléčby opět obnovila a Vy jste konečně mohli žít se svým tělem tak, jak to bylo původně plánováno. Každý proces je cíleně zaměřen. Jsou zde procesy na obnovu Imunity, zvrácení účinku fyzických a emocionálních traumat, rychlá dynamická pomoc pro překonání toho, co považujete za normální lidské onemocnění, či procesy, které velice účinně pomáhají odstranit toxické zanešení těla. To je ale jen zjednodušený popis.  V současné době je k dispozici více než 60 tělesných procesů, které řeší komplexní omezení ve Vašich tělech.

Spouštění tělesného procesu otevírá prostor pro uvědomění si všech voleb, které jste udělali a které vedly k tvorbě vašich omezení a bloků pro změnu vašeho života  ve vašem těle.
Procesy sice mají určité názvy, protože tvůrce procesů Gary Dougles  je brilantní v přetváření energie do slov. Nicméně vaše tělo má vlastní vědomí a tak si z jeho spouštění vezme přesně to co potřebuje a jako benefit se u toho mohou rozpustit vaše pevné úhly pohledu, které drží limitace na místě.

Od čeho jsme tam my, facilitátoři?
Naše těla už si tento proces několikrát spouštěla na pokročilých kurzech tělesných procesů, na 3 denních kurzech tělesných procesů i mimo ně a tak vám jeho energii snadněji předají.
Navíc nám můžete položit spousty otázek a my vás můžeme facilitovat k otevřenějšímu vědomí ohledně schopností a kapacit vašeho těla.
Musí s vaším tělem něco být abyste si vybrali určitý proces?
NE
Zeptejte se těla zda mu tento tělesný proces bude přínosem, a zda po jeho spuštění budete vy větším přínosem všem kolem a planetě Zemi. Čím více si proces a procesy spouštíte, tím více se jejich energií stáváte. Takže jste pak chodící facilitací na Zemi.
Cena kurzu tělesného procesu :  2.000,- Kč
Opakování kurzu :              800,- Kč
Děti  do 15 let včetně :        zdarma