KURZY TĚLESNÝCH PROCESŮ

KURZY TĚLESNÝCH PROCESŮ ACCESS CONCIOUSNESS®

ELDORADO
Zaregistrování účastníků kurzu
Registrace na kurzy Access Tělesných procesů
Kurzy  probíhají  v prostorech studia DD v ulici Neklanova 44, Praha 2. Parkovat lze před domem, ve všední dny do 20:00 hod za poplatek 30, Kč/á hodina, o víkendu zdarma.  Prosím o uvedení telefonního čísla a Vašich případných dotazů. Děkujeme, Daniela a Zdeněk

 

Přihlášení je samozřejmě možné i napřímo

Daniela Weinfurtová  na tel. 603 233 508, nebo přes messenger                                                                             Zdeněk Franc na tel: 602 165 322, zd.franc@gmail.com

Tělesné procesy otvírají prostor vědomí pro nás a naše těla, k tomu moci změnit a propustit cokoli co pro naše tělo již nefunguje.

Spouštění tělesného procesu otevírá prostor pro uvědomění si všech voleb, které jste udělali a které vedly k tvorbě vašich omezení a bloků pro změnu vašeho života  ve vašem těle.
Procesy sice mají určité názvy, protože tvůrce procesů Gary Dougles  je brilantní v přetváření energie do slov. Nicméně vaše tělo má vlastní vědomí a tak si z jeho spouštění vezme přesně to co potřebuje a jako benefit se u toho mohou rozpustit vaše pevné úhly pohledu, které drží limitace na místě.

Od čeho jsme tam my, facilitátoři?
Naše těla už si tento proces několikrát spouštěla na pokročilých kurzech tělesných procesů, na 3 denních kurzech tělesných procesů i mimo ně a tak vám jeho energii snadněji předají.
Navíc nám můžete položit spousty otázek a my vás můžeme facilitovat k otevřenějšímu vědomí ohledně schopností a kapacit vašeho těla.
Musí s vaším tělem něco být abyste si vybrali určitý proces?
NE
Zeptejte se těla zda mu tento tělesný proces bude přínosem, a zda po jeho spuštění budete vy větším přínosem všem kolem a planetě Zemi.
Čím více si proces a procesy spouštíte tím více se jejich energií stáváte.
Takže jste pak chodící facilitací na Zemi.