ACCESS BARS®

Hloubková relaxační technika – 32 bodů na hlavě

Lehký dotek  na těchto bodech ve specifických kombinacích umožní výměnu energie, která je zablokována v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.  ACCESS BARS kombinace uvolňují všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoli životního období, které jsou elektricky uložené v mozku.  K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku těchto bodů a to umožňuje, aby byly soubory, které Vám již neslouží, nebo znesnadňují žití, vymazány. Následek – větší mír, klid, radost, štěstí v životě.

Metoda ACCESS BARS je metoda na bázi kvantové terapie a vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života.

Říká se, že po ACCESS BARS aplikaci se v nejhorším případě budete cítit, jako po nejlepší masáži Vašeho života a v nejlepším případě se Vám začne měnit život k lepšímu.

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.

Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Účinky a zkušenosti s ACCESS BARS®

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  • Snížení hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni

 

Access Bars bodyAccess Bars – mapa

Fakt, že ACCESS BARS® skutečně funguje a v mozku se něco odehrává je potvrzeno i vědecky. Podrobně se tím zabýval neurolog Dr. Jeffrey L. Fannin. Provedl EEG řadě lidí před ACCESS BARS® a  po něm. Výsledky ukázaly že mozek začal být aktivní a něco se v něm začalo dít.  Sdělil:

„Dělám tuto práci 16 let, viděl jsem spoustu různých mozků, v různých stavech, ale toto je poprvé, co jsem viděl, že mozek dělá něco takového. Když jsem viděl výsledky, spadla mi čelist.“ , prohlásil vědec po prozkoumání výsledků výzkumu.

Jeffrey L. Fannin, Ph.D.,

Dr. Jeffrey L. Fannin  se věnuje  komplexaxní pri mapování a analýzy mozku a jeho tréninku pro optimální zdraví a výkon.  V rámci svého výzkumu se zaměřil na poruchy typu  ADD – porucha pozornosti / porucha hyperaktivity ADHD, úzkostné poruchy, deprese, sportovní výkon, neurofeedback terapie, zotavení po úrazu , využívání mozkových vln pro osobní úspěch ke zlepšení mozkové funkce a posílení duševních a emocionálních schopností.

Víme, že s BARs je každý z vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je vyzkoušet terapii ACCESS BARS® na vlastní kůži.