VÍCE O KURZECH

Více o kurzech:

Certifikovaný kurz Access Bars®
Láká Vás naučit se techniku Access Bars®, nebo byste si kurz rádi zopakovali ?
Access Bars® , je jemná technika, při které dochází bez námahy a snadno k uvolnění elektromagnetického náboje, ten totiž udržuje myšlenky, pocity a emoce na místě. Uvolnění tohoto náboje, umožní vnímat svůj život, tělo a vztahy s větší jasností a lehkostí.
To vše – jemným dotykem 32 bodů na hlavě.
V čem může Access Bars pomoci ?
– snížení stresu
– klidný spánek
– odstranění psychických problémů a strachů
– dodání životní energie
– odstranění bolesti
– zlepšení celkové pohody
– snížení hyperaktivity u dětí
– vyjasnění různých životních situací
– urychlení hojení po úrazech a medicínských zákrocích
Po absolvování kurzu obdržíte :
– certifikát  Access Bars® praktik
–  manuál a audio nahrávku celého kurzu
– 2 x Barsi® během dne obdržíte, 2 x dáte
– výbornou náladu na dlouhou dobu
– Dozvíte se o dalších nástrojích modality Access Consciousness®, které Vám usnadní život a tvorbu.
– Po absolvování kurzu se můžete zúčastnit výměn (setkávání lidí, kteří mají kurz Access Bars® a další pokročilé kurzy Access Consciousness® a navzájem si Bars , Facelift a tělesné procesy vyměňují.
Metoda  Access Bars® je vědecky podložena a lidé , kteří si měli možnost Bars®  vyzkoušet, potvrzují účinnost metody výrazným zkvalitněním oblastí , jako jsou – zdraví, vztahy, finanční situace a mnoho dalších. Součástí kurzu jsou i další nástroje a techniky pro zkvalitnění našeho každodenního života.
Certifikované kurzy tělesných Energetických procesů
Tělesné procesy otvírají prostor vědomí pro nás a naše těla, k tomu moci změnit a propustit cokoli co pro naše tělo již nefunguje.

Access tělesné procesy  jsou navrženy tak, aby se schopnost vědomí a samoléčby opět obnovila a Vy jste konečně mohli žít se svým tělem tak, jak to bylo původně plánováno. Každý proces je cíleně zaměřen. Jsou zde procesy na obnovu Imunity, zvrácení účinku fyzických a emocionálních traumat, rychlá dynamická pomoc pro překonání toho, co považujete za normální lidské onemocnění, či procesy, které velice účinně pomáhají odstranit toxické zanešení těla. To je ale jen zjednodušený popis.  V současné době je k dispozici více než 60 tělesných procesů, které řeší komplexní omezení ve Vašich tělech.

Všichni víme, co je facelift. Ale znáte Energetický Facelift™?                                                     

Dovedli byste si představit vypadat skvěle, cítit se ve svém těle mladší, mít spousty energie a být sami se sebou spokojeni?  Více o tomto speciálním tělesném energetickém procesu:  Access Energetický Facelift