KONTAKT A PROČ JÁ

Hloubková relaxace pomocí Bars bodů

Protože už vím…..

Je noc, myšlenky, tisíce myšlenek, nejdou zastavit, něco je špatně….
Jsou ty myšlenky vůbec moje?……
Cestou přes fyzické a psychické bolesti, cestou hledání očistných terapií.
Našla jsem tu účinnou, jemnou a osvobozující.

S každým dalším sezením je prožitek výraznější a náš život lehčí, a radostnější.

Místo zdravotní školy, na kterou jsem chtěla, jsem se nechala přesvědčit, že lepší bude vzdělání technické odborné – takže strojní – nuda. Následovala práce ve stavařině a po určité době opět -nuda.  Pak rodina, děti, produkce v rádiu, zahrady, domy. Když dospělé děti odešly žít vlastní život, zůstalo prázdno a smutek. Začala jsem usilovně hledat radost a naplnění v životě.  Oklikou jsem se vrátila k tomu, o co jsem se vždy zajímala a co mě opravdu bavilo, tedy souvislosti – zdraví – nemoc – psychosomatika a péče o ostatní.

Za 30 let, cestou terapií, samostudia a kurzů – přes kurzy kvantové terapie (TKDM) a kurzy ACCESS CONSCIOUSNESS® jsem našla to, co funguje mě, mé rodině a lidem okolo mě. Našla jsem smysl a radost ve své práci a další možnosti se neustále vzdělávat v této oblasti.

Příjemně, lehce , laskavě a jemně – DOTYK  UZDRAVUJE

Kontakt:
ACCESS BARS® Praha
Daniela Weinfurtová
certifikovaný facilitator
TEL: + 420 603 233 508
mail: daniela.wein@seznam.cz                                                                                                                                              Adresa:    Neklanova 152/44, Praha 2, Vyšehrad 128 00